TWDT positive tim

Na dobré sa čaká dlho. Tento rok by sa to dalo v TWDT poňať ako náš slogan ale čoho sa už u nás tento rok dočkáte, bude naozaj veľmi zapamätateľné.
Na náš beauty svadobný editoriál sme čakali trošku dlhšie ale práve teraz je vrchol svadobnej sezóny, ktorý bude trvať ešte do konca septembra určite. S našou šikovnou Andrejkou Lengyelovou a Ľudmilkou Píptovou sme pre vás pripravili beauty svadobný editoriál v septembri minulého roka pre svadobné trendy práve v tomto roku, ktorý sa nesie v duchu vašej skutočnej krásy. Práca šikovných vizážistiek v TWDT je aj o sledovaní trendov, ktoré vás čakajú v ďalšom roku aby sme boli o krok vpred.
Teším sa na ďalšie krásne fotografie s mojím šikovným TWDT tímom na rôzne témy a nie len svadobné. Teraz si však užite do sýtosti aktuálne trendy tohto roka podla našej skvelej Andrei Lengyelovej, ktorá je už síce rok v Prahe, ale jej fungovanie v Prahe je od začiatku o jednom úspechu za druhým. Nebola totižto v stovežatej ani mesiac a už napríklad vyhrala Make Cup Awards na Interbeauty Praha 2015.
…Dušana TWDT

12195860_827261710734921_92020701399884252_n

Tak ako svadobné šaty, alebo dekorácie, tiež svadobné líčenie podlieha aktuálnym trendom.

Tento rok je naviac in prirodzený makeup, alebo takzvaný “no makeup makeup”. Zámerom tohto líčenia je podčiarknúť črty a prirodzenú krásu nevesty. Žiadne dymové mačacie oči, ale tlmenejšie zemité farby ako hnedá, béžová, doplnené napríklad o jemné odtiene ružovej, lososovej, alebo champagne. Textúry prevládajú skôr matné, prípadne s jemným metalickým leskom. Najväčší dôraz sa kladie na dokonalú pleť, ale bez nánosu makeupu a veľmi trendy je prirodzený lesk, ktorý možno pleti dodať rozjasňovačom. Samozrejme u nahého líčenia netreba zabudnúť na obočie, ktoré sa túto sezónu nosí výraznejšie a hlavne pekne prečesané a upravené.

Ďalším obľúbeným trendom je líčenie zamerané na pery. Žiarivé farby ako červená, oranžová, ružová či dokonca fialová su hitom tejto sezóny. Matné textúry sú in a aj praktické lebo výborne držia niekoľko hodín. K takto výrazným perám je ideálne zvoliť zvyšok líčenia v jemnejšich neutrálnejších tónoch, prípadne zvýrazniť oči iba klasickými linkami.

Samozrejme makeup sa vždy odvíja od štýlu svadby, šiat, či účesu. Napríklad stále viac sú u nás populárne svadby s tradičnými ľudovými motívmi, prípadne v štýle boho, alebo vintage, takže pokiaľ sa človek rozhodne pre nie úplne tradičnú svadbu, netreba sa báť experimentovať ani pri líčení.
… Aďa, TWDT

andrea visage 1

andrea visage 2

andrea visage 3

andrea visage 4

andrea visage 5

andrea visage 6

Photo by Katarina Harsanyova Photography for TWDT magazine/The Wedding Dream Team
Production Dušana Mázorová, The Wedding Dream Team
Make-up & text Andrea Lengyelová Visage, @visageandrea, Andrea Lengyelová Visage
Hair & Hair accessories Ľudmila Piptová,Hair & Make-up Artist – Mgr.art. Ľudmila Piptová
Wedding Dress Sendy Wendy & Dusana TWDT
Models HERIETT models11225316_996811750360727_8203589655378925208_n


Komentáre