Wedding beauty with Andrea Lengyelová & Ludmila Píptová
(foto z rána kedy sme začínali a z večera, keď sme skončili)

Táto svadobná sezóna bude rozhodne zaostrená na pery. Pamätáte si našu letnú súťaž o rúže s našou skvelou vizážistkou Andreou Lengyelovou? Súčasťou výhry bolo aj fotografovanie výherkýň s tímom TWDT, a samozrejme išlo aj o svadobné fotografie, ktoré sme doplnili o natáčanie videa. ALE ako inak v TWDT nie je nevesta ako nevesta. Vytvorili sme nekonvenčný editoriál a video so zmyselnou bohyňou v čiernom, s punkovou princeznou v kvetoch, nežnou vílou v svadobnej neklasickej klasike, s jemnou dávkou folklóru tam, kde by ste to nečakali, či nezabudnuteľnou femme fatale v zlatom. Z každého rožka trošku, pretože každá žena v sebe skrýva jedinečnosť. S tým skutočným JA, ktoré sa skrývalo v tých našich modelkách, som sa vyhrala spolu s mojím realizačným tímom TWDT do sýtosti.


Andrea Lengyelová
andrea

Ludmila Piptová
ludmila

Filip Frame
Filip

Dušana Mázorová & Marek Alker
dusana marek

Ďakujem celému tímu TWDT, našim krásnym výherkyniam, návrhárom a Ambiente apartmens za skvelú spoluprácu.
… Dušana TWDT

Lenka Pastieriková
cierna

cierna 1

Andrea: Pokiaľ máte radi klasiku a eleganciu, v tom prípade určite siahnite po červenej. In sú stále skôr matné odtiene. Oči by mali ostať prirodzené, pokial ich však chcete jemne zvýrazniť, použite lesklé tiene, napríklad v zlatistej farbe.
Ludmila: Klasiku a eleganciu podčiarknu hollywoodske vlny, ktoré sú teraz trendom svadobných a spoločenských účesov. Doplnkom do vlasov sa fantázii medze nekladú, dbajte však na celkové zladenie svojho outfitu.

Natália Muchová
punk

punk 1

Andrea: Na svoje si túto sezónu prídu aj odvážnejšie nevesty ktoré sa neboja byť výrazné. Pokiaľ si potrpíte na dymové líčenie, určite sa ho nebojte použiť aj vo svoj svadobný deň. Na pery k tomu použite farbu, ktorá iba jemne zvýrazní váš prirodzený podtón.
Ludmila: Aj keď máte kratšie vlasy, jednoduchý účes môžete umocniť kvetinovou čelenkou, s ktorou budete neprehliadnuteľná.

Helen Terpáková
nevesta

nevesta 1

nevesta 2

Andrea: Pre romantické nevesty je stále aktuálny trend prirodzeného nahého líčenia, kde je všetko od očí až po pery zladené tón v tóne. Z odtieňov vedú stále neutrálne zemité farby.
Ludmila: Ak máte radi klasiku, obľúbené sú nízke drdoly, kde sa snúbia čisté línie s nedbalo uloženými vlnami. Klasické závoje pomaly nahrádzajú jemné vlasové doplnky, ktoré dotvárajú účes.

Stellaa Pudmerická
folk

folk 1

Andrea: Pokiaľ ste originálna a zvyknutá vyčnievať z radu, tak stavte na dokonalú kombináciu tradícií a moderných trendov. Tmavé pery vo farbe čučoriedok sú absolútnym hitom tohto roku.
Ludmila: Folklórne prvky sa čím ďalej, tým viac dostávajú do popredia a využíva ich mnoho módnych návrhárov. Aj keď budete nevesta s dredmi, s vrkočom a vpletenou stuhou, môžete byť peknou alternatívou svojho drsnejšieho ja.

Katarína Olasová Ďuráčiová
zlata

zlata 1

Andrea: Pokiaľ sa chcete cítiť ako diva bude pre vás ideálna kombinácia výrazných pier aj očí. S glamour líčením môžete zažiariť nie len na plese.
Ludmila: Obľúbené čisté výčesy v poslednej dobe nahrádzajú rebrovité prvky vytvárané na rôznych častiach účesu.

Wedding beauty with Andrea Lengyelová & Ludmila Píptová from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Photo & video: Filip Frame
Production: Dušana Mázorová, The Wedding Dream Team
The Wedding Dream Team assistance: Marek Alker
Make-up: Andrea Lengyelová Visage
Hair: Hair & Make-up Artist – Mgr.art. Ľudmila Piptová
Dress: Lucia Humer, Atelier LUZ, Ostrovská créateur
Styling: Dušana TWDT
Models: Lenka Pastierik, Natália Muchová, Stellaa Pudmerická, Helen Terpáková, Katarína Olasová Ďuráčiová

Ďakujeme Ambiente Bratislava za spoluprácu a umožnenie fotografovania v ich krásnom apartmáne.


Komentáre