The Wedding Dream Team, informacieSme mladý kreatívny tím, ktorý sa skladá z dekoratérov sledujúcich najnovšie trendy a prinášajúci inovatívne metódy. V ponuke TWDT nenájdete lacné organzové stuhy, zoznámime Vás so saténom, hodvábom, žakarom, hodvábnou organzou a ďalšími vznešenými materiálmi. Ponúkame farebné návleky, návleky zo žakaru, dizajnérske stuhy a polonávleky z dielne TWDT a okrem stúh aj korzety na stoličky.

Zabudnite na klasické, nevkusné, veľké či malé, všetkými možnými kvetmi presýtené kvetinové dekorácie na stoloch. My Vám ponúkame štýl dekorovania stolov tými najmodernejšími spôsobmi a bohaté netypické zdobenie plné nápadov ako predstaviť Vašu lásku svadobčanom a priateľom. Naši flóristi Vás zoznámia aj s inými druhmi kvetín ako sú klasické ruže a vytvoria šmrnc s eleganciou na svadbe každého druhu, či sú v kaštieľoch alebo v domoch kultúry. V našej ponuke nájdete vázy, svietniky a dekorácie od prestížnych výrobcov z celého sveta a cenu máme jednotnú pre každého klienta. Splníme požiadavky ako pre náročných klientov tak aj pre klientov, ktorí si myslia , že si toho veľa dovoliť nemôžu a ostávajú vždy milo prekvapení, že aj z mála vykúzlime nádheru, o ktorej tajne snívajú.

V našej službách ponúkame ako jedna z mála agentúr v Slovenskej republike svadobnú koordináciu. Pokiaľ je Vaša svadba obohatená o hostí zo zahraničia a potrebujete koordináciu aj v cudzích jazykoch, vieme Vám zabezpečiť koordinátorov vyškolených v organizovaní samotného svadobného dňa v jazyku podľa Vašich požiadaviek.

Zabezpečíme Vám produkciu a dekorácie pre svadobné fotografie a video a naši fotografi a kameramani Vám ponúknu netradičné umelecké fotografie a video záznam ale aj krásne fotografie plné farieb, radosti a hlavne plné Vašej lásky. Už sa nemusíte len kochať pohľadom na obrázky v zahraničných svadobných blogoch. Už tak krásnu svadbu môžte mať aj Vy, stačí sa zveriť do rúk profesionálnemu tímu TWDT a nechať sa hýčkať napríklad našimi vizážistami a byť pred fotoaparátom a kamerou krásni, spokojní a šťastne zamilovaní.

Neobmedzujte sa rozpočtom, my Vám ponúkame všetko za sumu, pri ktorej Vám ostane ešte aj na svadobnú cestu, napr. zapožičanie návleku na stoličku s 15 cm stuhou zo saténu 1,5 eur kus alebo svadobné fotografie od 300,- eur.

Pokiaľ túžite po originálnosti a rozpočet Vás nepustí, tak The Wedding Dream Team je tá správna možnosť, u nás sme ešte neprekročili hranicu 600,- eur za komplet dekorovanie pri počte 80 hosťí a to už aj s bohatou kvetinovou dekoráciou a dekoratérmi.

Nechajte Vaše sny na náš THE WEDDING DREAM TEAM, a my Vás odmeníme krásnou realitou zhmotnenou vo Váš SVADOBNÝ DEŇ