Nasledujúce číslo magazínu Magazine TWDT bude okrem predstavenia toho naj v rôznych smeroch, čo môžme hrdo označiť ako Made in Slovakia aj o spolupráci troch magazínov v SR. Ako to je len možné, že sa podarilo trom magazínom v tej našej domovine spolupracovať? Keď sa chce, dá sa všetko.

S mojou dcérkou chodievame na pieskovisko a detské ihrisko na “Račko”. Na verejnom pieskovisku tam majú “erárne” spoločné hračky. V dnešnej dobe mi to prišlo skoro až neuveriteľné ale oplatí sa sem-tam v rámci voľného času, prísť si na toto pieskovisko pre školenie v spolupráci.
Pokiaľ si budeme všetci hrabať svoju kopu piesku na spoločnom pieskovisku, postavíme každý len aký taký domček s max dostupnými formičkami. Avšak spojíme sily, každý prinesie inú formičku, spoločnými silami si dokážeme splniť sny.

Som veľmi rada, že si ma vypočula Zuz z Inspire, Jarka z Radaru a Maja z Europapieru. Spája nás už súťaž o “Najkrajšie svadobné oznámenie 2014” ale spoločnými silami vznikol veľmi pekný projekt, v ktorom sa dozviete čo to aj o snoch šéfredaktoriek týchto magazínov.

Postrehli ste čo znamená TWDT? The Wedding Dream Team,
Magazine TWDT vznikol aby ľudí a ich myšlienky spájal. Som veľmi rada, že do asi najväčšieho svadobného tímu v SR sa zapojili aj tieto skvelé slovenské devy. V každej sa snúbi to čo zrovna slovenské ženy vystihuje: krása, inteligencia, cieľavedomosť, nadhľad a každá z nás to čo robí miluje. To je to najviac, keď tam je to: I love ;o)

…Dušana TWDT

ďakujeme všetkým partnerom, vďaka ktorým mohli vzniknúť veľmi pekné fotografie šéfredaktoriek a veľké ďakujem mojim skvelým TWDT-ovským fotografom: Lenke Imrichovej a Zdenkovi Romanovi ;o)


Komentáre