The Wedding Dream Team

Poznáte náš projekt: TWDT hľadá osudové ženy, ktoré sú TWDT positive?
Cieľom videí je, aby sa žena cítila krásna taká aká je. Vlastne nie len krásna, ale aby cítila všetko to, čo ju robí tak krásne ženskú. Pretože byť ženou je naozaj úžasné. Boudoir fotografie sú síce skvelé, ale video ukáže aj samotnej žene, kto v nej drieme. Presne tá: Osudová žena.
Na sv. Valentína sme pripravili pre moje krásne žienky malý darček. V podstate je to taký malý darček aj pre ich polovičky ;o). A teraz k blížiacemu dňu žien a sviatku MDŽ vám predstavujem moje The Wedding Dream Team Women. Ženy, ktoré sú nie len pre mňa a TWDT tie osudové.
V takmer šiestich minútach sa vám predvedú:
Katarína Vargová (návrhárka), Katarína Haršányová (fotografka), Katarína Prekopová (prekladatelka, editorka), Zuzana Benková (prekladatelka, editorka), Petra Pršová (návrhárka), Andrea Lengyelová (vizážistka) a teta vedúca sa tam zmestila tiež.

TWDT women

Vila Sokolka nás očarila krásnym interiérom a SPA, ktorý ponúka. Celý náš “babinec” sa cítil viac než dobre a naozaj sme si užili predĺžený víkend. Už len samotné okolie vily s krásnou prírodou, bolo takým tým pohladením po duši. Ešte raz ďakujeme, Vila Sokolka.
…Dušana TWDT
vilasokolka

 

Are you familiar with our project: TWDT is looking for TWDT positive Femmes Fatales?
The goal of our videos is for woman to feel beautiful the way she is. In fact, to feel not only beautiful, but to feel everything that is making her so beautifuly womanly. Boudoir photos are great but the video shows to the woman herself what she’s hiding inside. Exactly that Femme Fatale.
We prepared a little St Valentine’s day gift for my The Wedding Dream Team WOMEN. In fact, it’s also a little gift fot their significant others ;o). And now, as the International Women’s Day is approaching, I present to you The Wedding Dream Team Women. Women, that are Femmes Fatales, not only for me and TWDT.

Villa Sokolka charmed us with its beautiful interior and SPA. Our “girl pack” had more than a good time and we really enjoyed the weekend. The surroundings of the villa with beautiful nature truly soothe one’s soul. Thank you again, Villa Sokolka.
…Dusana TWDT

The Wedding Dream Team Women:

Katarína Vargová (fashion designer)
KatkaV TWDT

Zuzana Benková (translator, editor)
Zuzka TWDT

Andrea Lengyelová (make-up artist)
Adka TWDT

Katarína Prekopová (translator, editor)
KatkaP TWDT

Petra Pršová (fashion designer)
Petka TWDT

Katarína Haršányová (visual artist)
KatkaH TWDT

and there was also place for Ms Chief: Dusana Mazorova (team leader TWDT) ;o)
Dusana TWDT

The Wedding Dream Team WOMEN (TWDT hľadá osudové ženy, ktoré sú TWDT positive )KADEBOSTANY – Castle in the Snow from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Video & photo by Katarina Harsanyova Photography
Directed by Dusana Mazorova
Production & script Dusana Mazorova, The Wedding Dream Team
Make-up Andrea Lengyelová Visage
Thank you Vila Sokolka http://vilasokolka.sk/

vila sokolka


Komentáre