wedding magazine twdt

Čo by tak mohli mať spoločné pole dance tanečnica, folklóristka a baletka? No okrem lásky k tancu, je to aj svadobný editoriál u nás v magazíne Magazine TWDT. Na tento editoriál som sa veľmi tešila. Z dvoch dôvodov. Prvý dôvod je, že sa mi splnil sen ukázať vám milé žienky, že vďaka tancu môžete vlastniť krásne telo aj do svadobných šiat. V našom editoriále mali tanečnice nádherné svadobné šaty renomovanej značky San Patrick, ktoré nám zapožičalo svadobné štúdio Elegant Sophia v Nových Zámkoch. A druhý dôvod je, že sme sa na fotografovaní stretli také tie správne baby, ktoré milujú tanec, či sa mu venujú profesionálne alebo už len ako hobby. Takže bolo o čom neustále “vykecávať” od skorej hodiny rannej 6:00, kedy sme s fotografovaním začali v Poledancepositive až do neskorých poobedných hodín v Elledanse.

Môjmu “egu” ich dokonalé telá síce dali trošku zabrať, ale aspoň ma tieto krásavice nakopli aby som si do nového roka dala reálne splniteľné predsavzatie, že oprášim moju svalovú pamäť z dlhoročného trénovania baletu a vďaka tancu spojazdním svoje telo do zdravšieho formátu.
S istotou ma presvedčilo vedomie, že Nina (pole dance tanečnica) tancuje pri tyči len dva roky a dokáže naozaj neskutočné veci. Ženy a ten zadoček a tie brušné svaly!!

Pokiaľ patríte do klubu “I love Dance” tak vás potešíme januárovým číslom Magazine TWDT (vychádza už 24.decembra) kde sme sa venovali téme tanec v spojitosti so svadobnou tematikou. Všetko sa dá, ak sa chce a ak milujete to čo robíte. Ak vám je práca aj láskou, tak ju robíte poctivo a vdychujete jej dušu. Odovzdávate jej kus seba a ja dúfam, že sme tak krásnu tému akou je tanec v jeho najrôznorodejších formách dokázali spojiť s témou rovnako tak krásnou ako je svadba. Dúfam, že budú na nás tanečníci hrdí a pevne verím, že toto comebackové čislo magazínu Magazine TWDT tú dušu naozaj aj má. Je v ňom “kusisko” každého z tímu TWDT.

Photo by Lenka TWDT, Lenka Imrichová

…dušana, team leader TWDT

wedding magazine TWDT


Komentáre