ART bal 2015, TWDT magazine

Ako popolnočné prekvapenie máme pre návštevníkov ART bálu 2015 práve vás: Bratislava Burlesque Academy. Čo znamená Burlesque a pre koho je vaša akadémia?

Burlesque je nádherný svet plný krásnych bytostí, trblietok, šampanského, nekonečnej zábavy a hlavne kreativity. Naša akadémia je pre ženy, ktoré chcú tento svet ochutnať, naučiť sa milovať svoje telo, nadobudnúť sebavedomie a možno aj skúsiť ovládnuť pódiá. Musíme sa však pochváliť, že už máme aj prvých pánskych záujemcov, z čoho sa nesmierne tešíme. Na pohlaví, veku, výzore a sexuálnej orientácií totiž u nás nezáleží. Spája nás láska k tomuto umeniu odhaľovania sa a zvádzania.

Ja osobne milujem parížske šou ako Moulin Rouge, Lido alebo Crazy Horse. Akú šou nám predvedie práve Bratislava Burlesque Academy? 

Máme pre vás prichystanú vizuálne nádhernú show, plnú vášne, nežnej erotiky ale aj humoru. Na svoje si v publiku prídu ženy aj muži, no nezabudnite: Čím viac budete tlieskať, tým viac vám predvedieme.

Čo je a čo nie je dovolené pre obecenstvo počas vašej šou? 

Je dovolené alebo priam povinné prejaviť sa tlieskaním, pískaním, no skrátka nehanbite sa a ukážte, že sa vám to páči! Naopak však vulgárne narážky, či oplzlé chovanie, nie sú vôbec príjemné.

Stala sa vám už aj vtipná príhoda, kedy nejaký ten pán neodolal? 

Podobnú negatívnu skúsenosť zatiaľ nemáme. Na našich vystúpeniach je oveľa väčšie percento žien ako mužov a celkovo vždy vynikajúca atmosféra.

A kedže sme svadobným magazínom spýtam sa aj vás milé dámy, čo vy a láska? 

Vďaka láske k burlesque sme sa všetci stretli a preto verím, že láska dokáže byť osudová, dokáže prenášať hory a liečiť. Kvôli láske aj každý deň vstávam a som rada, že sa vedľa mňa zobúdza už niečo vyše troch rokov.

 

Pokecala som si Lottou Love, nádhernou ryšavovláskou z Bratislava Burlesque Academy.

https://www.facebook.com/bratislavaburlesqueacademy

Text Dušana TWDT

Photo by Alex Kiňová for TWDT magazine

Production Dušana TWDT

Make-up & Hair Katarína Strapková

Model Lotta Love,  Lady Vivian, Alexander

Za umožnenie fotografovania ďakujeme Sheraton Bratislava Hotel

TWDT magazine

 

 


Komentáre