TWDT magazine

V auguste som spustila promo projektu: TWDT hľadá osudové ženy, ktoré sú TWDT positive. Okrem veľkého množstva vašich pozitívnych reakcií, prišla aj kritika. Rozoberali ste, či to čo považujem ja za sexi, či si dovolím označiť ako osudové, naozaj sexi a osudové aj je. Ja sa “kritike” absolútne nebránim, práve naopak. Vďake nej sa posúvam v samotnej tvorbe. Preto som v podstate aj vďačná za konštruktívne slová k veci. Neskromne viem, že projekty TWDT patria medzi to najlepšie čo sa snažím za tie tri roky, čo TWDT existuje, dať dokopy. Avšak ani jeden z tých mojich projektov by nemal tie správne gule bez tých správnych ľudí v tíme. Isto túto “otrepanú” frázu poznáte. U nás v TWDT to nie je len fráza. Jednoducho to tak je, starostlivo si sledujem všetkých v tíme, či tých ktorých by som chcela do tímu, niečomu ich naučím ja a mnohému zas oni mňa. Kričím len po tých, z ktorých som si už spravila rodinu a berú ma už skôr ako staršiu ségru než tetu vedúcu. A keď kričím tak ma fakt už niekto z nich “n.sral” a mňa vytočiť je ozaj umenie. Dokážu to len tí, pre ktorých to stojí za to. Ostatní ma rešpektujú ako vedúcu, ktorá nech si vymyslí čokoľvek, tak to vie spracovať tak, že si získa rešpekt úctou.

Moje osudové ženy nie sú len o sexistických “vyzliekacích” videách. Pôvodne som chcela prebrať z tvorivej letargie pri tvorbe svadobných videí Filipa. Jednoducho v ňom oživiť iskru. Jednoznačne patrí k špičke tvorcov (made in ČR a SR) týchto videí a zatiaľ jeho Akexandru neprekonal počtom vzhliadnutí v SR nikto. A keď nerobíte to čo milujete, prídete časom o iskru v očiach.

Ak ich nepoznáte, pozrite si ešte raz našu ikonickú punkovú, sľukársku svadbu, či Luckinu a Mišovu svadbu z tohto roka. Viete, čo na nich vlastne máte tak radi?
Našli ste to spoločné? Jasne, aj láska je to čo tie páry spája. A ako prejavujú tú lásku? Tak naozajstne, však?
Niekedy je ťažké si uvedomiť, čo je to krásne. Tak prirodzene krásne. Sex je súčasťou lásky a je absolútne jeho najprirodzenejšou súčasťou. My všetci chceme byť nie len atraktívni pre naše polovičky ale hľavne sexi.
Viete koľko žien je neistých v tom, či sú zrovna sexi? Krásnych žien, tých osudových žien. Sama patrím medzi ne a uverila som, až keď som uvidela svoju dušu v nahom tele na mojich fotografiách.

Vo vašej kritike ste obhajovali ženstvo ako niečo čo má ostať doma v spálni. Podľa mňa by mal ostať v spálni samotný akt. Ale von z tej spálni má vyjsť šťastná, vyrovnaná, spokojná, sebaistá žena. Presne také sú pre mňa sexi a zároveň aj osudové a to je to TWDT positive. Je jedno či sú malé, veľké, obojaké, či farebné alebo nefarebné, dlhonohé, krátkonohé.
Žena je bytosť, ktorá je čarovná už od svojej “jablčnej prvoexistencii”. Každá jedna z nás to v sebe má. Môžte svoju krásu nechať doma v spálni alebo ju nám dovoliť vo vás nájsť a bez ostýchania ju ukázať najmä vám samým, našim TWDT osudovým ženám.

Vďaka vašim obavám (kritike) z Filipovho pohľadu na osudovú ženu mi napadlo, že veď pohľad na to čo je ženské možno budú ochotní zachytiť aj kameramani, ktorých práca (aj keď skôr svadobná :0)) ) nepriviedla zrovna k “sexi videám”.
Lepší kontrast k Filipovi než je Katka, som si pri Enome ani nevedela predstaviť. Enoma je nežné, mladunké žieňa s modrinami po nohách z Holandska. Chcelo to aj ženský pohľad na ženskú krásu. Nikdy by ste však na étericko-exoticko-hypnotickú Enomu nepovedali, že sa na vás pozrie ako sa na vás pozrie v oboch videách.

Tak teda vítaj naša prvá osudová žena, ktorá je TWDT positive a ktorá z tej spálne od svojho priateľa vychádza práve s tým všetkým čo je tak sexi … práve v tom jej pohľade.

A prvý krát dávam možnosť aj vám, našim fanúšikom či ľuďom, ktorých tento náš osudový TWDTovský projekt zaujal, povedať si svoj názor a aj zahlasovať za to čo sa vám páči. Prosím kašlite na hejty, veď už viete, že to názor nie je. Ale postrehy, vaše pocity, či názory privítam ako ja, tak aj Filip s Katkou.  Čakajú nás ešte ďalšie osudové battle, je to celkom zábava. Vždy iná téma, o ktorej sa dozvedia kameramani hoďku pred točením, tá istá kráska a úloha ju vyzliecť a natočiť to do hodiny a do dvoch dní mi to poslať. Absolútne kameramanom do strihu, výberu hudby alebo farieb kecať nebudem. A to je teda dačo ;o).  Ak si myslíš, že to zvládneš napíš mi o sebe a pošli svoje videá na fotovideo@twdt.sk. Spomínala som už, že aká zábava to bude?
…dušana twdt
btw: Filip aj Katka patria k tým členom TWDT, na ktorých si občas aj pokričím ;0)…jednoducho sú od srdca, v duchu: I love

Ďakujeme vedeniu http://www.uprising.sk/ za povolenie natáčania počas ich festivalu.

Prvá téma:

Exotická kráska Enoma, open air festival, TWDT tielko, hodina na natáčanie.

 

Osudová Enoma, ktorá je TWDT positive (Filip Frame)

 

Osudová Enoma, ktorá je TWDT positive (Katarína Haršanyová)

 

Komentáre