Je tomu už rok, kedy sme boli točiť jednu z častí do krásneho videa s príbehom, ktorý vo vás nájde mnohé pocity. Možno aj tie, o ktorých ste doteraz netušili. Natáčame ho spolu s Filipom Frameom už druhý rok. Je to vlastne taký časozber môjho života, teda jej života. Života tej najdôježitejšej osôbky môjho života. Vlastne života každej ženy-matky.

Avšak tento krát vám nechcem písať o “nej a mne” ale o ďalšej skvelej žene, ktorej fotografia mi padla do oka pred dvoma rokmi. Čakala ako mnohí v TWDT dlho, kým som jej potom čo som ju mala medzi priateľmi na FB, odpísala na jej správu s textom:

TWDT magazine
…za dva dni som ju posadila do lietadla nad Trenčínom a vyslala fotiť ;o)


jej blog práve o prvom fotografovaní pre TWDT magazine:

http://photographerkh.tumblr.com/post/96494854527/twdt-magazine-made-in-slovakia-trenčín

Od tých čias toho pre TWDT nafotila veľmi veľa. Až som si ju zobrala ako fotografku na jedno točenie a ona tam natočila na “tajnáša” svoje prvé video. No a 17. novembra minulý rok mi napísala, že má pre mňa prekvapko a že kedy by som mala čas si ho pozrieť.

Navždy si budem pamätať chuť tej pizze, ktorú som jedla popri pozeraní prvého Katkinho videa. Áno, bolo to osobné, pozerala som sa na seba a moju malú a mojich šikovníkov v TWDT a stalo sa niečo, vďaka čomu sa mi zastavil čas a vnímala som všetkým zmyslami. Preto si pamätám aj chuť tej pizze ;o)).

Backstage video from video for TWDT magazine, FAMILY / Fairy Paradise, before & after 1 year with Katarina Harsanyova from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Katka nevedela toho ešte veľa, vedela si len nastrihať zábery za sebou ale efekty, farba, stabilizácia obrazu, strih hudby, či do hudby to jej ešte nič nehovorilo. Ale z jej prvého videa mne hovorilo niečo, že sedím pred babou, ktorá to veľmi chce. Chce sa učiť a v mnohom zdokonalovať. Základ a tým je oko a vnímanie má parádne. Hneď som pochopila, že zobrať si ju pod svoje krídla bude niečo čo si poviem, že bol pre mňa najlepšie investovaný čas.
Viete čo sa stalo za rok? Rozdiel jej práce pred rokom a teraz som vám ponechala rovno v tom videu.
Pekný rozdiel, však? Ono to však neprišlo len tak samo. Za ten rok nebol mesiac kedy by som ju nemučila.

Svadba ako sen s TWDT & partnermi from The Wedding Dream Team on Vimeo.

tu stále nevedela, čo s farbami tak sme si pomohli a dala to do čienobiela a ani efekty ešte nemala zmáknuté ale už počula zvuk a čistila si strih. U nás je to tak, ako to bolo so mnou keď som bola dieťa. Môj otec mi pomáhal s výpočtami tak, že mi vlastne nijak nepomohol a iba ma nútil a nútil prísť na všetko sama. Už na základke som mala za sebou zopár olympiád. A ono aj vďaka tomu som v tej 17-nástke, keď som skončila bez domova, prežila.
V TWDT stačí ak niečo veľmi chcete a makáte nie preto lebo to chcem ja, ale preto lebo to chcete vy. Ja vám dám len prostriedky, vďaka ktorým sa viete zdokonalovať. Ale je to o vašom talente a ceste za svojimi snami.

Mini ART Bál 2015 from The Wedding Dream Team on Vimeo.

tak toto bola skúška ohňom pre celý realizačný tím, ktorý naozaj nebol malý: 15 ľudí za TWDT a plus účinkujúci. A veľa detí, veľmi veľa krásnych a šťastných detí. Poviem vám, že ale aj ostrieľaný profík by mal čo robiť pri natáčaní videa. Katku som obliekla za vílku Amálku a hodila ju do toho davu. Výsledok? Však sa usmievate tak, že sa vám skoro až končeky úst dotýkajú uší?

Svadobna premena neviest v style TWDT positive / Nevesta Simi from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Svadobna premena neviest v style TWDT positive / Nevesta Magaela-Miska from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Svadobna premena neviest v style TWDT positive / Steampunkova nevesta Vanda from The Wedding Dream Team on Vimeo.

a potom prišla veľká LOVE. Svadobné premeny neviest v štýle TWDT positive. Prvé videjko som síce sedela pri jeho spracovaní pri Katke ale o ďalších dvoch som už nemala ani potuchy a išli jej už tak ako si to predstavujem.

TWDT magazine
A ešte spracováva backstage video z Paríža a Disneylandu kam som zobrala vďaka http://www.toyo-travel.sk/ na moje meniny zopár mojich talentov v TWDT a kde sme natáčali pokračovanie toho nášho veľkého časozberového videa zo začiatku tohto blogu.

Dnes to dievča s veľkými modrými očami čo nedočkavo čakalo čo poviem na jej prvé video skúša svoje prvé svadobné videá. Hej ešte sa má čo učiť ale ten cit, ktorý je tak potrebný pre kameru sa nenaučíte. S tým vnímaním sveta po svojom sa musíte narodiť ;o).

A postrehli ste projekt TWDT hľadá osudové ženy, ktoré sú TWDT positive? Čo si dať takto battle s vnímaním ženskej krásy s našim skvelým Filipom Frameom a kúzelnou Katarínou Haršanyovou?
TWDT magazine
už tento víkend si pozrieme prvú sériu našich osudových žien ;o) a Katka, ďakujem za skvelo investovaný čas počas posledného roka a pól ;o*.

…Dušana TWDT


Komentáre