melania kasencakova

Po roku ticha sa vracia na scénu The Wedding Dream Team. S eleganciou a dôkazom, že sa dá znova raz spojiť to, čo na prvý pohľad veľmi spojiteľné s témou wedding nie je. Tému prvého čísla som venovala tancu rôzneho druhu, rodine a znovu tak troška Vianociam, keďže ďalšie prvé comebackové číslo vychádza symbolicky, 24. decembra. Je to pre nás skutočne dôležitý dátum, kedy pred dvoma rokmi vzniklo samotné TWDT a pred rokom aj Magazine TWDT.

Čakali sme dlho, kým sme si mohli povedať, že sa môžme vrátiť medzi Vás, fanúšikov. Za ten rok sa toho udialo veľa. Som veľmi rada, že nás do svojho súkromia pustila tak krásna a šarmantná žena, akou je Lady Mel a jej Enrico s ich malou Zarou.

Viete, keď som vošla do útulného bytíku, kde táto rodinka býva, zmocnil sa ma veľký pokoj. Ak ste si mysleli, ze hip hop tanečný svet je len o tvrdých chlapoch v šiltovkách, širokých nohaviciach a XXL tričkách, kde ženy vedia otŕčať len svoje dokonalé pozadia a byť cool, najskôr sa teda stretnite s ľuďmi z tejto komunity. Po chvíli strávenej v blízkosti Mel, Enrica a Zary, po neskutočne chutných tuniakových cestovinách od Enrica a pri pohľade na malé klbko túliace sa k maminke Mel, ktorá si to užívala plnými dúškami a opätovala veľkým množstvom bozkov, po tých zaľubených pohľadoch, čo si títo dvaja novopečení rodičia vymieňali, som objavila niečo, o čom som si myslela, že už asi neexistuje. No ono to naozaj existuje, čistá láska. Láska, ktorá sa na nič nehrá, nepotrebuje uznanie ani obdiv druhých, láska, ktorá nepotrebuje nič viac, len jeden druhého, aby si vďaka nim tento svet mohol užívať aj ten najmenší tretí ;o). Za tento úžasný pokoj v mojej duši som tejto rodinke veľmi vďačná.

A že ste zvedaví aká nevesta by bola z Lady Mel? Dozviete sa to 24. decembra, kedy sa Vám pokúsime priblížiť aj svet tanca v rôznych smeroch ;o) a to všetko, ako vraví Mel, vo fresh dizajne a fotografiách ;o)

…Vaša Dušana TWDT, team leader TWDT

Produkcia The Wedding Dream Team
Photo by Ivka TWDT, Ivana Butalová for Magazine TWDT
Styling Jana JURČENKO fashion designer & stylist
Make-up Jarka Vladyka, Vladyka Visage
Hair Lucia Vanyová

Melania Kasencakova


Komentáre