TWDT magazine

Neviem či je tak akurát dosť ak poviem, že sa nám podarilo také malé, skromné “veľdielko” ale dúfam, že tú husiu kožu, slzy, nepochopiteľné úsmevy šťastia, trošku červenej farby do líc, lásky, veľa lásky, hrdosti, no hlavne radosti, pocítite vďaka nádherným trom minútam a zopár obrázkom, ktoré budú hodné svojho rámu na komode ;o).

TWDT magazine

Lucka a Michal bol pre nás tak trochu “iný pár”. Máme v TWDT obdobie vývoju a posunu. Viac, či menej to vychádza z môjho osobného života, pretože ja som vlastne TWDT, môj život sú tie štyri písmenká, pod tými štyrmi písmenkami sa skrývaju ľudia a tí ľudia sú kus mňa. Žijú si spolu so mnou náš TWDTovský život. Preto sú mi ako rodina, naša TWDT rodina.

Rodina je zázrak. Avšak zdravá rodina. Pri úplnom počiatku tvorby vydania FAMILY pre náš TWDT magazine som mala to šťastie, že mi môj život priniesol do cesty krásnu Luciu. Takým tým svojským spôsobom som sa do jej sna o svadbe “zamilovala”. Je to už šesť mesiacov, čo sú Lucia a Michal súčasťou môjho života, nášho TWDTovského. A možno ani len netušia, ako veľmi dokázala tá ich zdravá rodina a zároveň tvorba vydania FAMILY ovplyvniť naše životy v TWDT. FAMILY bude svojím spôsobom moje malé, možno neskromne tak trošku až majstrovské dielo. Je totižto tvorené cez veľkú bolesť a ešte s väčšou láskou ako akékoľvek vydanie TWDT magazine doteraz.

Už nikdy nebudem vnímať lásku ako predtým. Vďaka mojej práci viem, že láska nie je len klišé a predajný artikel. Nikdy pre mňa nevesta a ženích neboli len klienti. Vždy sa venujem každej svadbe osobitne. Avšak, až tak veľmi osobné sa to stáva, že tvorím príbeh ich lásky. TWDT chcete, pretože má príbeh. Poznám každý pár. A vlastne tým svojským spôsobom sa “zamilujem” do vašich snov. Preto je to také skutočné a to je dôvod prečo chcete TWDT.

Mám pred láskou rešpekt a úctu. Nech má akúkoľvek podobu. To čo sme zažili za posledných šesť mesiacov sa nám veru riadne zapísalo do našich srdiečok. Všetkým tvorcom tejto svadby sa zmenil ich život a hlavne hodnoty. Hodnoty, ktoré možno doteraz neboli ani len hodné myšlienky, sú teraz hnacím motorom.

Luckina a Michalova láska prestavuje to, o čom snívame. Aj my v TWDT. Boli ste riadnou skúškou našej vyrovnanosti. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a že mi vás život priniesol do cesty. Užívajte obrázky vášho šťastia a úžívajte padajúce šutre z neba ;0).

…Dušana TWDT

L from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Production & script Dušana Mázorová, The Wedding Dream Team
Video by Filip Frame for The Wedding Dream Team
Photo by Katarína Haršanyová for The Wedding Dream Team
Camera by Filip Frame, Pavel Kudiváni
Asistent Branislav Skladan
Florist Mišo Rehák
Wedding Decoration The Wedding Dream Tream
Ďakujeme Marina cafe Hamuliakovo za umožnenie fotografovania a natáčania videoklipu.


Komentáre