Verte mi, že už aj ja sa neviem dočkať tejto našej zlatej nádhery. Navždy sa mi vryjú do pamäti tie vaše nádherné ryšavé vlásky a očarujúce pehy. Už sa nám naše vyše 240 stranové vydanie Golden Time načítava. Znovu raz to však trvá dlhšie, kedže vkladáme príliš veľké súbory s fotografiami vo veľkej kvalite. Vyzerá to na trošku komplikovanejší pôrod tohto vydania ale to naše spoločné dieťa bude patriť k vrcholom tohoto roka. Okrem krásy nás poteší aj dušou, ktorú vo svojom zapamätateľnom telíčku skrýva.
Kým sa nám predvedie teda v plnej svojej kráse, ukážem vám kúsok jeho povahy. Bude milujúce, odvážne, hrdé ale zároveň skromné, nevtieravo poučné, predvedie aj svoje skvelé kuchárske umenie, možno vás občas zarazí jeho drzosť ale isto si svoj názor obháji. A jednoznačne aj keď svojimi farbami patrí z časti pani Jeseni, miluje rovnako ako my všetci Vianoce ;o)

Ďakujem nášmu grafikovi Peťovi Jozefíkovi za tie hodiny a hodiny, ktoré posledné dni trávi spolu so mnou a vám všetkým tvorcom Golden Time, za váš talent a srdce, ktoré ste vložili do rúk TWDT magazine ;o).

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

twdt magazine

prosím fotografie nesťahujte ani nerobte print screeny, sú tu v zlej kvalite. Počkajte si na ten skvelý pocit, keď si zalistujete v samotnom Golden Time a keď vám pošleme po vydaní jpg z magazínu. Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie našej práce.

…Dušana TWDT

Svadba ako sen s TWDT & partnermi from The Wedding Dream Team on Vimeo.


Komentáre