FolkLOVE 95

The Wedding Dream Team
TWDT video
Milujete svoju prácu? A teraz sa pýtam úplne a naozajstne. Milujete? Možno je to silné slovo v spojitosti so slovíčkom: práca, ale keď dokážete zachytiť emóciu vo fotografii a videu, a prerozprávať príbeh lásky, tak jednoducho milujete to čo nazývate práca.
Som vďačná za tie talenty, ktoré mi prešli a kedy prejdú rukami v TWDT. Za Michala Oravca absolútne. Mám rada tie zázračné okamihy pri ľuďoch, ktorým už nemusím vysvetľovať podstatu označenia: TWDT positive. Nájdu, prezrú, prídu, pochopia a už len chcú. Chalan zvládol do dvoch týždňov spracovať 30 minútový zostrih zo svadby, po ktorej mi ostane husia koža, slzy v očiach a ten skvelý pocit z dobre urobenej roboty dlho. Pri krátkom 3 minútovom videu (ktorého tvorba nás ešte len čaká) som sa so scenárom vyhrala a som naozaj vďačná, že okrem svadobného dňa sme prežili s našimi “neklientami” aj Podpolianske Slávnosti v Detve na Amfiteátri a čaká nás ešte posledný dotáčací deň, kedy chceme zachytiť tú lásku Michalky a Ivana tak skutočne. Mám rada keď z tých zázračných okamihov vznikne čarokrásny výsledok našej práce. Vlastne milujem, že je tá naša práca tak osobná a vonia človečinou.
Michalka a Ivan teším sa z tej vašej skutočne skutočnej lásky. ĎakujemE za prejavenú dôveru vo mňa a môj TWDT tím. Ako darček od nás vám posielame ešte aj krátky teaser z 30 minútového záznamu z vášho svadobného dňa.

A ako sa spolupracovalo Mišovi na jeho prvej svadbe od TWDT s TWDT?:
Dušana:
Ešte si nebol členom TWDT ani dva mesiace a už som ti zverila reálnu svadbičku s nie ľahkým scenárom, s viac dňovým natáčaním a s mojimi veľkými nárokmi na kameru. Ešte nás čaká jeden deň natáčania, počas ktorého budeme práve pracovať s tým skutočným vzťahom medzi Michalkou a Ivanom. Aká je tá spolupráca v rámci TWDT zatiaľ a načo sa tešíš pri tom poslednom dotáčacom dni najviac?
Michal:
Spolupráca s tebou sa dá prirovnať k rútiacemu sa vlaku, ktorého rušňovodič vykrikuje: “Nezastavujem, máme zpoždění!”. Minimálne prvých pár hodín mi pripadalo veľmi živelných. Samozrejme, po niekoľkých hlbokých adaptačných nádychoch a zosynchronizovaní frekvencie myšlienkových pochodov sa mi ten vlak už nezdal taký rýchly a mohol som si dovoliť počas jazdy sem tam vystúpiť a potom znova naskočiť. To rýchle tempo nám v konečnom dôsledku dovolilo stihnúť nesmierne množstvo vecí. Veľkou devízou tejto spolupráce je to, že si vizuálne a pocitovo sedíme a nemusíme sa zdĺhavo dopracovaváť k akémusi konsenzu, ktorý by vyhovoval obom stranám. A nemáme problém načúvať jeden k druhému a akceptovať názor toho druhého… väčšinou :-) . Priznám sa, že pred odoslaním prvého náhľadu Prológu zo svadby Mišky a Ivana som bol pripravený na oveľa dlhšiu diskusiu o tom, ako to má vyzerať. No a ty si sa rozplakala od šťastia. Koniec diskusie. Job done :-D.

To celé by samozrejme nešlo bez úžasnej Mišky a Ivana a ich odhodlaniu spraviť pre dobrý záber niečo naviac alebo niekde pár sekúnd dlhšie postáť. Svadobný deň dokáže byť celkom stresujúci, oni dvaja sa nám napriek tomu snažili vyhovieť vo všetkom, čo sme od nich žiadali. Nervozita z takéhoto dôležitého dňa je aj vlastne dôvodom, prečo sa veľmi teším na ten druhý natáčací deň. Miška s Ivanom ju už nebudú niesť na pleciach a môžu si natáčanie užiť do sýtosti. Jeden ďalší deň navyše samozrejme bude vyhovovať aj nám. Môžeme sa s našou dvojicou ešte viac zblížiť a premietnuť do videa ich pocity a osobnosti dôkladnejšie. A to je najdôležitejšia časť našej práce.

Printscreen z videa:
FolkLOVE 1

FolkLOVE 2f

FolkLOVE 3f

FolkLOVE 4f

FolkLOVE 6f

FolkLOVE 7f

FolkLOVE 8f

FolkLOVE 9f

FolkLOVE 10f

FolkLOVE 11

FolkLOVE 12f

FolkLOVE 13f

FolkLOVE 14f

FolkLOVE 15f

FolkLOVE 16f

FolkLOVE 17f

FolkLOVE 18f

FolkLOVE 19f

FolkLOVE 20f

FolkLOVE 21f

FolkLOVE 22f

FolkLOVE 23f

FolkLOVE 24f

FolkLOVE 25f

FolkLOVE 26

FolkLOVE 27f

FolkLOVE 28

FolkLOVE 29f

FolkLOVE 30f

FolkLOVE 31f

FolkLOVE 32f

FolkLOVE 33f

FolkLOVE 34f

FolkLOVE 35f

FolkLOVE 36f

FolkLOVE 37f

FolkLOVE 38f

FolkLOVE 39f

FolkLOVE 40f

FolkLOVE 41f

FolkLOVE 42f

FolkLOVE 43f

FolkLOVE 44f

FolkLOVE 45f

FolkLOVE 46f

FolkLOVE 47f

FolkLOVE 48f

FolkLOVE 49f

FolkLOVE 50f

FolkLOVE 51f

FolkLOVE 52f

FolkLOVE 53f

FolkLOVE 54

FolkLOVE 55f

FolkLOVE 56f

FolkLOVE 57f

FolkLOVE 58f

FolkLOVE 59f

FolkLOVE 60f

FolkLOVE 61f

FolkLOVE 62f

FolkLOVE 63f

FolkLOVE 64f

FolkLOVE 65f

FolkLOVE 66f

FolkLOVE 68f

FolkLOVE 69f

FolkLOVE 70

FolkLOVE 71f

FolkLOVE 72f

FolkLOVE 73f

FolkLOVE 74f

FolkLOVE 75f

FolkLOVE 76f

FolkLOVE 77f

FolkLOVE 78f

FolkLOVE 79f

FolkLOVE 80f

FolkLOVE 81f

FolkLOVE 82f

FolkLOVE 83f

FolkLOVE 84f

FolkLOVE 85f

FolkLOVE 86f

FolkLOVE 87f

FolkLOVE 88f

FolkLOVE 89

FolkLOVE 90f

FolkLOVE 91f

FolkLOVE 92f

FolkLOVE 93f

FolkLOVE 94f

FolkLOVE 96f

FolkLOVE 97f

Michaela & Ivan FOLKLOVE (teaser)

Michaela & Ivan FOLKLOVE (teaser) from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Michaela & Ivan (prológ: časť z 30 minútového svadobného záznamu), toto je tá spomínaná časť videa, pri ktorej som si poplakala.

Michaela & Ivan (prológ: časť z 30 minútového svadobného záznamu) from The Wedding Dream Team on Vimeo.

Michaela & Ivan FOLKLOVE (30 minútový záznam zo svadobného dňa)

Michaela & Ivan FOLKLOVE (30 minútový záznam zo svadobného dňa) from The Wedding Dream Team on Vimeo.

a ešte nás čaká 3 minútové krásne video, ktoré je viac ako len svadobným videoklipom. Budú to 3 minúty o láske, ich láske.

Dusana TWDT

Video by Movielicious for TWDTmagazine / The Wedding Dream Team
Direction Dusana Mazorova, The Wedding Dream team
Song by Nadšenci Trenčín, Jana Kirschner albums Moruša Biela a Moruša Čierna


Komentáre