Magazine TWDT, nr.2/2014

Nájsť v sebe silu, odvahu a pokoru, je na prvý pohľad možno veľmi zložité. Prísť v jednom okamihu o všetko o čom ste snívali a čo jediné sa nedá zakúpiť za žiadne peniaze sveta, je životným poznaním. Poznaním seba samého a skutočných životných hodnôt. To nie sú “bláboly”, to je skutočná bolesť. Človek pokúša toľko svoj osud, že príde v jeho živote chvíľa, kedy sa musí rozhodnúť. Láska nie je obeť. Niekedy musíte až príliš veľa stratiť aby ste pochopili, že to, čo drží rodinu spolu, nie je rozum ale srdce. Keď milujete, tak nemyslite, iba milujte…svoju rodinu.


Magazine TWDT, nr.2/2014
Ja som za tú moju rodinu úprimne vďačná. To “úprimne”, nie je len klišé. Milujem ju a ďakujem môjmu tímu skvelých ľudí v The Wedding Dream Team za krásne zachytenie príbehu mojej rodiny, ktorú som na začiatku minulého roka stratila a ku koncu roka získala späť. Ďakujem, že ste pri mne stáli a pomáhali mi veriť, že raz bude dobre ;o). Vážim si vás a to, že mám to šťastie s vami spolupracovať. Ďakujem za krásne obrázky v Live your Dream v Magazine TWDT, nr. 2/2014.

Magazine TWDT, nr.2/2014

V decembri tohto roku zverejníme krátky film z príbehu Live your Dream, ktorý bude zároveň aj promom k tlačenej verzii Magazine TWDT. Pôjde o limitovanú sériu tlačenej verzie internetového magazínu Magazine TWDT, ktorá bude obsahovať výber najlepších fotografií, ktoré boli uverejnené za rok 2013 a 2014.

Užívajte si ešte plnými dúškami to krásne vydanie Magazine TWDT, nr. 2/2014, ktoré bolo venované Ženám a vedomiu, že byť ženou je naozaj úžasné. Zajtra uzrie svetlo sveta tretie vydanie, ktoré bude venované Mužom a ich starostiam či radostiam, nie len vo svadobný deň.

Magazine TWDT, nr.2/2014


Komentáre